پشتیبانی

قوانین و ضوابط دارالترجمه ایران برای مشتریان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

قوانین و ضوابط دارالترجمه ایران برای مشتریان

مشتری گرامی؛ متن زیر را به‌منظور رفع هرگونه ابهام و پرسش درباره‌ی سفارش ترجمه، مترجم و پرداخت حق‌الزحمه ترجمه با دقت مطالعه کنید.

  • قرارداد ترجمه بین مشتری و دارالترجمه ایران زمانی معتبر است که مشتری سفارش ترجمه خود را در وب‌سایت دارالترجمه ایران ثبت و مبلغ سفارش را با پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی یا کارت اعتباری پرداخت نماید.
  • سامانه خودکار دارالترجمه ایران هزینه و زمان لازم برای انجام سفارش ترجمه را برای مشتری ارسال خواهد کرد و ترجمه متن مشتری را برحسب زمان و هزینه نهایی اعلام‌شده در زمان پرداخت انجام خواهد داد.
  • مبلغ، کیفیت و زمان تحویل سفارش ترجمه به مشتری اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • مشتری باید دسترسی منظم به وب‌سایت دارالترجمه ایران داشته باشد. در غیر این صورت، دارالترجمه ایران هیچ‌گونه مسئولیتی را در خصوص عدم دسترسی منظم مشتری به وب‌سایت دارالترجمه ایران و عدم آگاهی مشتری از اطلاعات ارسالی نخواهد داشت.
  • در صورت تأخیر در انجام قرارداد از طرف دارالترجمه ایران، مشتری می‌تواند منتظر ترجمه نهایی بماند؛ در غیر این صورت مبلغ پرداخت‌شده به وی برگردانده خواهد شد اما ترجمه به او تحویل داده نمی‌شود.
  • دارالترجمه ایران مسئولیتی درباره خسارات مالی، جانی و... ناشی از تأخیر در انجام قرارداد سفارش ترجمه نخواهد داشت.
  • دارالترجمه ایران هیچ مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که ناشی از مواردی خارج از اختیارات و اراده دارالترجمه ایران مانند وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
  • دارالترجمه در ارتباط با محتوای سفارش ثبت شده از طریق منوی سفارش ترجمه، ایمیل دارالترجمه یا تلگرام هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه مطالب و متون آنها از جمله مغایرت با شعائر دینی، اصول اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.
  • درصورتی‌که مشتری نسبت به کیفیت ترجمه نهایی خود معترض باشد، سفارش ترجمه وی توسط گروه کنترل کیفیت دارالترجمه ایران موردبررسی قرارگرفته و در صورت تأیید گروه کنترل کیفیت، سفارش وی توسط مترجم دیگری ترجمه خواهد شد.

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی