پشتیبانی

دارالترجمه

21 مهر 1395
نویسنده :  

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دارالترجمه (translation bureau یا translation office): سازمان یا نهادی که مسئول برگرداندن متون از زبان مبدأ به زبان مقصد است، دارالترجمه نامیده می‌شود.

در واقع، محل کسب‌وکار مترجم، دارالترجمه نامیده می‌شود. ترجمه فعالیت‌های بسیاری از جمله ترجمه متن، ترجمه شفاهی و ترجمه فیلم را در برمی‌گیرد که هر یک نیاز به مهارت خاصی دارد. دو نوع دارالترجمه رسمی و غیر رسمی وجود دارد. دارالترجمه رسمی به ترجمه رسمی متون و اسناد و مدارک می‌پردازد که توسط مترجم رسمی مورد تأیید دادگستری صورت می‌گیرد. دارالترجمه غیررسمی به ترجمه متون دانشگاهی، علمی-تخصصی و یا عمومی، کتاب، مجله، کاتالوگ و بسیاری از نشریات و پروژه‌های دانشجویی می‌پردازد. با دارالترجمه تخصصی ایران در تهران همراه باشید.

 

 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی