پشتیبانی

10% تخفیف سفارش ترجمه

03 فروردين 1396
نویسنده :  

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه ارزان، ترجمه دقیق و ترجمه فوری همراه با تخفیف ویژه دوره‌ای برای شما استاد، دانشجو و محقق گرامی

دارالترجمه بین‌المللی‎ ایران تخفیف ویژه برای تمامی ترجمه‌ها به زبان‌های مختلف در نظر گرفته است. این تخفیف شامل سفارش‌هایی می‌باشد که مبلغ فاکتور ترجمه آن‌ها از امروز پرداخت شوند. تخفیف موردنظر قابل تمدید نخواهد بود و شما دانشجویان، اساتید و پژوهشگران عزیز می‌توانید از این فرصت استثنائی برای ثبت سفارش‌های خود، مخصوصاً برای سفارش‌های بالای 10000 کلمه که از تخفیف ویژه‌ دیگری برخوردار هستند، بهره‌مند شوید. با ثبت سفارش ترجمه کتاب، ترجمه مقاله و ترجمه متن در مرکز ترجمه اینترنتی ما از بهترین کیفیت ترجمه و قیمت ارزان ترجمه برخوردار شوید.

با بهترین کیفیت ترجمه در بهترین دارالترجمه تخصصی ایران همراه باشید تا ترجمه کتاب ترجمه متن و ترجمه مقاله خود را به بهترین نحو در بخش پژوهش و ترجمه نامه، ترجمه مکاتبات تجاری ترجمه سایت و ترجمه محتوا را در بخش کسب‌وکار تحویل بگیرید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی