پشتیبانی

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تمامی خدمات و فعالیت‌های وب‌سایت «دارالترجمه بین‌المللی ایران» تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است، پس لازم است کاربران/مشتریان گرامی شرایط و ضوابط دارالترجمه ایران را مطالعه کرده و با آگاهی از محتوای آن از خدمات و امکانات دارالترجمه استفاده کنند.

 • رزومه‌ی تمام کاربران باید با اطلاعات درست و دقیق تکمیل‌شده باشد و صحت موارد الزامی در عضویت در سامانه موردنظر تأیید شود.
 • اعضای ثبت‌نام‌شده در وب‌سایت دارالترجمه ایران به‌منظور حفظ حقوق مشتریان، مترجمان و زبان‌آموزان و فراهم کردن زمینه‌ای مناسب برای فعالیت در سایت، ملزم به رعایت موارد زیر هستند.
 • این شرایط در مورد هر یک از خدمات ارائه‌شده توسط دارالترجمه ایران و هر یک از سفارش‌های مشتری صدق می‌کند. هر سفارشی که مشتری برای دارالترجمه ایران ارسال می‌کند بدین معنی است که قوانین و ضوابط سایت را مطالعه و درک کرده است.
 • دارالترجمه ایران می‌تواند بنا بر صلاحدید خود هرگونه قرارداد را با یک‌بار اطلاع‌رسانی لغو نماید. این اطلاع‌رسانی می‌تواند به‌صورت ایمیل، پیامک، تلفن، دورنگار و ... باشد. درصورتی‌که قرارداد از سوی دارالترجمه لغو شود، دارالترجمه کل مبلغ آن سفارش را به مشتری بازمی‌گرداند.
 • مشتری می‌تواند قرارداد خود را با یک‌بار اطلاع‌رسانی لغو کند اما باید در روزهای کاری و ساعات اداری مندرج در وب‌سایت دارالترجمه ایران، مسئولان سامانه را در جریان فسخ قرارداد قرار دهد. در صورت لغو قرارداد از سوی مشتری، دارالترجمه ایران ترجمه‌های انجام‌شده را در ازای دریافت هزینه آن به‌علاوه 15 درصد از هزینه کل سفارش، به‌عنوان جریمه ناشی از لغو سفارش، به مشتری تحویل می‌دهد و این مبلغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به مشتری برگردانده خواهد شد.
 • در صورت وقوع تأخیر در انجام قرارداد از سوی دارالترجمه ایران مشتری می‌تواند منتظر ترجمه نهایی بماند. در غیر این صورت مبلغ پرداخت‌شده به او برگردانده می‌شود اما ترجمه به او تحویل داده نخواهد شد.
 • دارالترجمه متعهد می‌شود بنا بر درخواست مشتری مبنی بر ویرایش ترجمه که توسط گروه کنترل کیفیت ترجمه مورد تأیید قرارگرفته است، ترجمه مشتری را در مدت 72 ساعت ویرایش کند و بدون دریافت هزینه اضافی، آن را به مشتری تحویل دهد.
 • کلیه مترجمان، کارمندان، کاربران و مدیر دارالترجمه ایران ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش ترجمه مشتری هستند. تنها مراجع قانونی با ارائه حکم موثق می‌توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
 • تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه، ویرایش و تحقیق متعلق به مشتری است.
 • دارالترجمه ایران محتوا و مطالب مندرج در سفارش مشتری را بررسی نخواهد کرد و تمام مسئولیت‌های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن‌ها نظیر مغایرت محتوا با اصول دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده مشتری است و دارالترجمه ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این موارد نخواهد داشت.
 • تمامی حقوق محتوای وب‌سایت دارالترجمه ایران شامل متن‌ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئوها متعلق به دارالترجمه است و مشتری مجاز به فروش، نسخه‌برداری، تغییر یا به اشتراک‌گذاری هیچ‌یک از محتویات و مطالب دارالترجمه نیست.
 • کلیه کاربران دارالترجمه ایران خود را ملزم بدانند که از امکانات رایگان سایت دارالترجمه ایران استفاده تجاری نکنند.

 

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه: ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی