سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

استخدام فوری مترجم

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

استخدام فوری مترجم

باعث خوشحالی بسیار است که دارالترجمه ایران در راستای کارآفرینی برای مترجمان و متخصصان گرامی، پاسخگوی بخش زیادی از سفارش ترجمه مشتریان عزیز بوده است. به همین دلیل، هر روزه پذیرای همکاری با مترجمان مسلط، متخصص و ماهر در ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه به انگلیسی به فارسی خواهد بود. مترجمان گرامی دقت باشند مرکز ترجمه تخصصی آنلاین ما فقط متقاضیان خبره در ترجمه که از ساختار و واژگان و فرمت ترجمه مقاله و ترجمه کتاب آگاهی دارند را جذب خواهد کرد زیرا ترجمه امر مهمی است که نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد و ترجمه فارسی به انگلیسی که در گوگل ترنسلیت به صورت کپی پیست در اختیار دارالترجمه و یا مشتری قرار گیرد هیچ ارزش اخلاقی، علمی و تحقیقی نخواهد داشت. 

شما مترجم گرامی که دقت و مهارت زیادی در ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی دارید لطفاً مشخصات خود را از طریق لینک استخدام مترجم ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن بررسی شود.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

دارالترجمه بین‌المللی ایران

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

66509480-021

66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی