زبان‌های ترجمه

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

زبان‌های ترجمه

دارالترجمه ایران، علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی، متخصص در ترجمه آلمانی، ترجمه عربی، ترجمه روسی، ترجمه ترکی، ترجمه ارمنی، ترجمه اسپانیایی و ترجمه آذربایجانی است.

 ترجمه متن، ، ترجمه سایت، ترجمه شعر، ترجمه فیلم، ترجمه مقاله، ترجمه کتابچه و ترجمه فرم اطلاعات تماس را به مترجم آلمانی، مترجم ترکی استانبولی، مترجم فرانسوی، مترجم عربی، مترجم روسی، مترجم آذری، مترجم کره‌ای، مترجم چینی، مترجم ایتالیایی، مترجم ارمنی، مترجم اسپانیایی و دیگر مترجمان حضوری و غیرحضوری دارالترجمه تخصصی ما بسپارید و به بهره‌وری و سوددهی بیشتر برسید.

 زبان آلمانی

زبان عربی

زبان روسی

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی آذربایجانی

زبان ارمنی

زبان فرانسوی

زبان اسپانیایی

زبان ایتالیایی

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

دارالترجمه بین‌المللی ایران

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

66509480-021

66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی