قوانین و ضوابط دارالترجمه ایران برای مشتریان

قوانین و ضوابط دارالترجمه ایران برای مشتریان

مشتری گرامی؛ متن زیر را به‌منظور رفع هرگونه ابهام و پرسش درباره‌ی سفارش ترجمه، مترجم و پرداخت حق‌الزحمه ترجمه با دقت مطالعه کنید.

  • قرارداد ترجمه بین مشتری و دارالترجمه ایران زمانی معتبر است که مشتری سفارش ترجمه خود را در وب‌سایت دارالترجمه ایران ثبت و مبلغ سفارش را با پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی یا کارت اعتباری پرداخت نماید.
  • سامانه خودکار دارالترجمه ایران هزینه و زمان لازم برای انجام سفارش ترجمه را برای مشتری ارسال خواهد کرد و ترجمه متن مشتری را برحسب زمان و هزینه نهایی اعلام‌شده در زمان پرداخت انجام خواهد داد.
  • مبلغ، کیفیت و زمان تحویل سفارش ترجمه به مشتری اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • مشتری باید دسترسی منظم به وب‌سایت دارالترجمه ایران داشته باشد. در غیر این صورت، دارالترجمه ایران هیچ‌گونه مسئولیتی را در خصوص عدم دسترسی منظم مشتری به وب‌سایت دارالترجمه ایران و عدم آگاهی مشتری از اطلاعات ارسالی نخواهد داشت.
  • در صورت تأخیر در انجام قرارداد از طرف دارالترجمه ایران، مشتری می‌تواند منتظر ترجمه نهایی بماند؛ در غیر این صورت مبلغ پرداخت‌شده به وی برگردانده خواهد شد اما ترجمه به او تحویل داده نمی‌شود.
  • دارالترجمه ایران مسئولیتی درباره خسارات مالی، جانی و... ناشی از تأخیر در انجام قرارداد سفارش ترجمه نخواهد داشت.
  • دارالترجمه ایران هیچ مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که ناشی از مواردی خارج از اختیارات و اراده دارالترجمه ایران مانند وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
  • دارالترجمه در ارتباط با محتوای سفارش ثبت شده از طریق منوی سفارش ترجمه، ایمیل دارالترجمه یا تلگرام هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه مطالب و متون آنها از جمله مغایرت با شعائر دینی، اصول اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.
  • درصورتی‌که مشتری نسبت به کیفیت ترجمه نهایی خود معترض باشد، سفارش ترجمه وی توسط گروه کنترل کیفیت دارالترجمه ایران موردبررسی قرارگرفته و در صورت تأیید گروه کنترل کیفیت، سفارش وی توسط مترجم دیگری ترجمه خواهد شد.

 

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

021-66533509

02166509480

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی