پشتیبانی

استخدام فوری - مترجم غیرحضوری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

استخدام فوری مترجم غیرحضوری - مترجم دورکاری (پاییز 1397)

استخدام فوری مترجم غیرحضوری یا مترجم دورکاری برای ترجمه تخصصی کتاب، مقاله و فیلم و وب‌سایت. دارالترجمه بین‌المللی ایران در راستای ارتقای سطح کیفی ترجمه تخصصی کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه سایت، ترجمه فیلم و ترجمه متون مختلف دانشگاهی و پژوهشی از مترجمان غیرحضوری یا مترجمان دورکاری دعوت به همکاری می‌کند تا با ثبت‌نام در سایت به گروه مترجمان متخصص و متعهد دارالترجمه بین‌المللی ایران بپیوندند. مترجمان کتبی یا مترجمان شفاهی تمامی زبان‌ها (انگلیسی، آلمانی، روسی، ترکی، ایتالیایی، عربی، فرانسه، کردی، ارمنی، پرتغالی و ...) می‌توانند با پرکردن فرم استخدام مترجم در سایت، درخواست خود را مطرح کنند تا در اولین فرصت بررسی شود. شما متقاضیان ترجمه شفاهی یا ترجمه کتبی برای استخدام جهت ترجمه اسپانیایی، ترجمه آلمانی، ترجمه عربی، ترجمه روسی، ترجمه ارمنی، ترجمه ترکی، ترجمه ایتالیایی، ترجمه ترکی آذربایجانی و ترجمه چینی، ترجمه روسی، ترجمه ژاپنی، ترجمه کردی و ترجمه سایر زبان‌ها می‌توانید همین الان برای همکاری با ما درخواست خود را ارسال کنید.

استخدام مترجم شفاهی در دارالترجمه بین‌المللی ایران‎‎‎‎‎‎‎                                                                            استخدام مترجم کتبی در دارالترجمه بین‌المللی ایران‎‎‎‎‎‎‎

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی