پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

استخدام مترجم فارسی به انگلیسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

استخدام مترجم فارسی به انگلیسی

از مترجمین فارسی به انگلیسی با مهارت و تسلط کافی برای ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب و سایر متون دعوت می‌شود تا با مراجعه به سایت دارالترجمه ایران (www.iran-t.com) فرم استخدام مترجم را پر کرده و ارسال نمایند تا در اولین فرصت بررسی شود. لطفاً فقط مترجمان خبره و متخصصی که به ترجمه فارسی به انگلیسی تسلط کامل دارند تقاضای خود را ارسال کنند.

 

استخدام ویژه مترجم فارسی به انگلیسی با تسویه حساب هفتگی

 

دارالترجمه ایران از تمامی مترجمانی که تسلط کافی در ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله علمی پژوهشی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله آی اس آی و ترجمه فارسی به انگلیسی بروشور و کاتالوگ دارند دعوت به همکاری می کند. تسویه حساب مترجمان یک هفته پس از تحویل فایل ترجمه شده انجام می شود. برای ارسال درخواست همکاری، به سایت www.iran-t.com مراجعه کنید.

استخدام مترجم فارسی به انگلیسی

استخدام مترجم فارسی به انگلیسی

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی