پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

ترجمه انگلیسی به فارسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه فوری انگلیسی به فارسی کتاب با تخفیف حجمی و ترجمه متن انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی و قیمت مناسب

برخی از مترجمان از مترجم آنلاین و دیکشنری انگلیسی به فارسی آنلاین برای ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله آنلاین استفاده می‌کنند. ما بهترین کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی را با استفاده از تمامی راهکارها برای ترجمه انگلیسی به فارسی متن، مقاله و کتاب ارائه می‌دهیم. بهترین دارالترجمه تخصصی ایران در تهران با ترجمه متن انگلیسی به فارسی و ارائه ترجمه رایگان انگلیسی به فارسی توسط مترجم رایگان انگلیسی به فارسی و یا مترجمان غیرحضوری متخصص در تمام زمینه‌های علمی، تحصیلی و پژوهشی همراه با واژه‌نامه‌های تخصصی هر زمینه در سه کیفیت 2، 3 و 4 ستاره در خدمت شما کاربران گرامی است. شما مشتریان و مترجمان عزیز می‌توانید دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی در اکثر زمینه‌ها را نیز از سایت ترجمه آنلاین تخصصی ما دانلود کنید و در ترجمه متون تخصصی انگلیسی به فارسی خود از آن استفاده نمایید تا ضمانت کیفیت ترجمه را به حداکثر و صرفه‌جویی در زمان و قیمت ترجمه را به حداقل برسانید.

سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی با ساده‌ترین روش ممکن از طریق شماره تلگرام

09362165427

021-66533509

زبان انگلیسی:

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی است. خود شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. از دیگر زبان‌های شاخه ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی است و نیم دیگر را وامواژه‌ها تشکیل می‌دهد. بیشتر این وام‌واژه‌ها از زبان‌های لاتین، فرانسوی، بخشی از یونانی و دیگر زبان‌ها وارد انگلیسی شده‌اند. زبان انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به زبان آلمانی باستان داشته است چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست.

به دلیل تأثیر بالای نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و فرهنگی بریتانیا بر جهان پس از سدهٔ هجدهم و تأثیر ایالات متحده آمریکا از سدهٔ بیستم میلادی به این سو، این زبان در سطح جهان گسترش یافته و به عنوان زبان دوم، زبان میانجی و زبان اداری در بسیاری نقاط جهان کاربرد پیدا کرده‌است.

زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی، غنا و بسیاری کشورهای دیگر کاربرد دارد. انگلیسی امروزه از نظر تعداد گویشوَر، پس از چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان است[نیازمند منبع]. تعداد کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی است امروزه ۳۸۰ میلیون نفر است. انگلیسی در بسیاری از کشورها زبان میانجی است و مهم‌ترین زبان دنیا در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی، صنعت، فرهنگی و علمی در روابط بین‌الملل به شمار می‌آید.

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی