ترجمه سایت

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه سایت، ترجمه محتوی، بهینه‌سازی (سئو) و ترجمه صفحات وب (برای رتبه‌بندی‌های بالا در موتورهای جستجو) مدیریت و ترجمه دیتابیس و پشتیبانی مستمر از خدمات ترجمه‌های دارالترجمه ایران می‌باشد.

ترجمه وبسایت

 • ترجمه ارزان وبسایت

امروزه، ترجمه وبسایت شما یکی از مقرون به صرفه ترین راهکارها برای رسیدن به بازارهای بین المللی است. هرچند زبان انگلیسی، رایج ترین زبان دوم در دنیاست و مردم کشورهای مختلف، از قدرت خواندن و درک مطالب انگلیسی برخوردار هستند، اما تفاوتهای فرهنگی می تواند منجر به سوءتفاهم و اختلال در انتقال معنی و مفهوم صحیح پیغام شما به مخاطب شود. علاوه بر این، مشتریان بالقوه خدمات و محصولات کسب و کار یا استارت آپ شما، همیشه خرید محصولات و خدماتی را ترجیح می دهند که بتوانند محتوی و مطالب شما را به زبان مادری خود بخوانند. این کار برای آنها بسیار آسان تر است!

 • ترجمه کامل یا ترجمه بخشی از سایت

بسیاری از سازمانها می دانند که باید وبسایتهای خود را برای برقراری ارتباط بیشتر و بهتر، ترجمه کنند. در بیشتر موارد، ما ترجمه یک وبسایت کامل را در صورت امکان توصیه می کنیم، اما ممکن است تصمیم گیری شما ترجمه فقط مهمترین صفحات سایت و در نتیجه برجسته تر نشان دادن خدمات بین المللی شرکت، سازمان و کسب و کارتان باشد. انتخاب صفحات اصلی که میخواهید اول از همه ترجمه شوند، می تواند راهکار مورد نیاز شما باشد!

 • رویکرد ترجمه وبسایت ما

ما  به طور کلی، رویکرد زیر را برای انجام ترجمه وبسایت، ترجمه وبلاگ و یا ترجمه ایمیل و صفحات وب شما اتخاذ می کنیم:

 • ما تعداد کلمات مطالب و محتوی فایلهای اصلی شما را شمارش کرده و جزئیات برآوردهزینه را به صورت پیش فاکتور سفارش ترجمه برای شما ارسال می کنیم. زمانیکه شما فاکتور را با احتساب تعداد کلمات صفحات مختلف سایت خود بررسی کردید و نظر نهایی خود را درباره ترجمه کامل سایت یا وبلاگ یا ترجمه بخشی از سایت اعلام کردید،  و یا در صورت نیاز برخی از مطالب را حذف کردید، ما می توانیم قیمت نهایی خود را تایید کنیم.
 • ترجمه یک وبسایت در سورس کد (in Source Code) یا در فرمت word

مسلما مشکلی  نیست اگر شما نیاز به ترجمه متن از سورس کد داشته باشید. با این وجود، ما درخواست 20% هزینه بیشتر می کنیم  زیرا فرآیند ترجمه، وقتگیرتر است و نیاز به بازبینی کیفی اضافی دارد.

 

 • ترجمه وبسایت شما به زبانهای مختلف
 • ترجمه سایت به زبان آلمانی

 • ترجمه سایت به زبان روسی

 • ترجمه سایت به زبان عربی

 • ترجمه سایت به زبان ترکی

 • ترجمه سایت به زبان ارمنی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

دارالترجمه بین‌المللی ایران

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

66509480-021

66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه: ایمیل سفارش ترجمه

 آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی