پشتیبانی

ترجمه مانوال چندزبانه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه مانوال چندزبانه، ترجمه روسی منوال، ترجمه عربی، ترجمه آلمانی، ترجمه فارسی و ترجمه انگلیسی مانوال

آیا لازم هست که ترجمه تخصصی مانوال شرکت را انجام دهیم؟

مانوال یا منوال متنی است که دستورالعمل‌های گام‌به‌گام درباره نحوه استفاده، بهره‌برداری و تعمیر و سرویس محصول را به کاربران آموزش می‌دهد. کاربرانی که از مانوال استفاده می‌کنند می‌توانند از مشتریان بدون تحصیلات آکادمیک تا افراد کاملاً تحصیل‌کرده باشند. بااین‌وجود، صرف‌نظر از شخصی که در حال خواندن متن مانوال است، دستورالعمل‌ها و آموزش‌ها باید واضح و دقیق باشند و از اصطلاحات و واژگان صحیح استفاده کرده باشند. ترجمه مانوال نیاز اصلی هر شرکت تولیدکننده‌ی یک محصول است. در میان اقتصاد جهانی که در دنیای امروز رایج است، هر یک از محصولات تقریباً در بازار بین‌المللی به فروش می‌رسد. حتی اگر به این صورت نباشد، حداقل به دست کاربرانی می‌رسد که به زبان دیگری صحبت می‌کنند. پس برای اینکه کاربران، آن محصول را بهتر درک کنند، نیاز به ترجمه مانوال داریم.

 

نکات مهمِ مترجم در ترجمه مانوال یا منوال چندزبانه

دارالترجمه بین‌المللی ایران با مترجمان متخصص، مجرب و متعهد برای ارائه خدمات ترجمه مانوال همکاری می‌کند. برای تحویل بهترین ترجمه فنی، مهم‌ترین نکته، استفاده از اصطلاحات و واژگان صحیح در مکان‌های درست است. مترجمان دارالترجمه ما به این جنبه توجه خاصی دارند و اطمینان می‌دهند که کوچک‌ترین و ظریف‌ترین نکات مانوال در ترجمه موردبررسی قرار می‌گیرد. زبان و اصطلاحات این صنعت همواره مهم‌ترین مبحث در ترجمه مانوال، ترجمه کتابچه راهنما، ترجمه متن فنی و ترجمه دفترچه کاربران است. مترجمان ما اطلاعات دقیقی از زبان و واژگان تخصصی ترجمه دارند و ترجمه مانوال شرکت و محصول شما را بدون اشتباه تحویل می‌دهند.

نرخ ترجمه مانوال چندزبانه

ما مرکز ترجمه تخصصی هستیم که انواع زیادی از مانوالها را ترجمه کرده‌ایم و موفقیت اصلی ما در گرو رضایت کاربران است. ما بهترین خدمات ترجمه مانوال را با رقابتی‌ترین نرخ و قیمت منصفانه ارائه می‌دهیم. ما ترجمه مانوال را با توجه به الزامات و شرایط خاص شما تحویل می‌دهیم.

برخی از موضوعاتی که ما ترجمه می‌کنیم عبارت‌اند از:

  • مانوال ساخت‌وساز
  • مانوال لوازم الکترونیکی
  • مانوال مستندات فنی
  • مانوال بهداشت
  • مانوال لوازم و دستگاه عمل جراحی
  • مانوال نرم‌افزار
  • مانوال ایمنی
  • مانوال فنی

پس اگر شما به ترجمه مانوال فنی نیاز دارید، ما اینجا آماده پاسخگویی هستیم، کافی است با ما تماس بگیرید و از مناسب‌ترین قیمت ترجمه مانوال با بیشترین رضایتمندی بهره‌مند شوید.

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی