پشتیبانی

سفارش ترجمه            لیست قیمت ترجمه

 

ترجمه گیلیک اسکاتلندی به فارسی - ترجمه فارسی به گیلیک اسکاتلندی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه گیلیک اسکاتلندی به فارسی و ترجمه فارسی به گیلیک اسکاتلندی متن مقاله و کتاب توسط مترجم گیلیک اسکاتلندی با استفاده از دیکشنری تخصصی گیلیک اسکاتلندی

دارالترجمه ‌ایران برای ترجمه کتاب، ترجمه مقاله و ترجمه متن شما کاربران گرامی خدمات ترجمه گیلیک اسکاتلندی به فارسی، گیلیک اسکاتلندی به انگلیسی، گیلیک اسکاتلندی به عربی و سایر زبان‌ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام می‌دهد. البته قابل‌ذکر است که ترجمه رسمی گیلیک اسکاتلندی به فارسی و ترجمه رسمی فارسی به گیلیک اسکاتلندی مدارک، گواهینامه، شناسنامه و سند در مرکز ترجمه گیلیک اسکاتلندی ما انجام نمی‌شود اما درنگ نکنید با ما تماس بگیرید تا بهترین دارالترجمه رسمی گیلیک اسکاتلندی را به شما معرفی کنیم. معمولاً اکثر شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی برای ترجمه‌ ایمیل، ترجمه نامه، ترجمه قرارداد، ترجمه کاتالوگ، ترجمه مانوال، ترجمه بروشور و ترجمه روزنامه یا حتی ترجمه سایت به چند زبان، نیاز به مترجم گیلیک اسکاتلندی حرفه‌ای دارند که به زمینه، خدمات و محصولات خاص آن‌ها تسلط کافی داشته باشد تا بتواند ترجمه‌ای دقیق، روان و تخصصی ارائه دهد. ما این نیاز مهم برای ترجمه فارسی به گیلیک اسکاتلندی و ترجمه گیلیک اسکاتلندی به فارسی را توسط مترجم فارسی به گیلیک اسکاتلندی خبره و مسلط انجام می‌دهیم که از واژه‌نامه گیلیک اسکاتلندی به فارسی یا دیکشنری فارسی به گیلیک اسکاتلندی استفاده می‌کند. قیمت ترجمه گیلیک اسکاتلندی در سایت ترجمه حرفه‌ای ما مقرون‌به‌صرفه است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون افزایش هزینه ترجمه فوری یا ترجمه نیمه فوری انجام می‌شود.

برای سفارش ترجمه فارسی به گیلیک اسکاتلندی، ترجمه انگلیسی به گیلیک اسکاتلندی، ترجمه گیلیک اسکاتلندی به فارسی و ترجمه گیلیک اسکاتلندی به انگلیسی با ما تماس بگیرید و یا سفارش ترجمه خود را در سایت ثبت کنید.

شماره تماس برای سفارش ترجمه کتبی گیلیک اسکاتلندی و ترجمه شفاهی گیلیک اسکاتلندی

021-66533509

09362165427

زبان گیلیک اسکاتلندی:

گِیلیک نام زبان بومی اسکاتلند است.

شمار گویشوران این زبان ۹۲۰۰۰ نفر است که ۵۸۰۰۰ تن از ایشان در اسکاتلند و دیگران بیشتر در آمریکا، استرالیا، نیوزیلند هستند.

الفبای این زبان ۱۸ حرف زیر را دارد:
در مهر سال ۱۳۸۸ اتحادیه اروپا اجازه کاربرد این زبان را در برای ارتباط‌های اسکاتلند و این اتحادیه داد.

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی