پشتیبانی

ترجمه فایل صوتی (رسانه‌ای)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه فایل صوتی انگلیسی (چندرسانه‌ای)

دارالترجمه ایران با مترجمان متخصص در ترجمه فایل صوتی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی خدمات باکیفیت انعطاف‌پذیری زیادی دارد که موجب تبدیل شدن به یکی از مراکز پیشرو در ترجمه فایل‌های صوتی در صنعت خدمات ترجمه اینترنتی گردیده است.

 خدمات ترجمه فایل صوتی از مهم‌ترین الزامات سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ‌تر هستند که نیاز به پردازش و ترجمه تعداد زیادی از فایل‌های صوتی برای اهداف کسب‌وکار خود می‌باشند. دارالترجمه ایران، خدمات ترجمه صوتی و ویدئویی را با توجه به نیاز مشتریان به هر زبانی ارائه می‌دهد. ترجمه فایل‌های صوتی و ویدئویی باید با دقت بیشتری انجام شود تا بالاترین کیفیت و دقت را در پروژه‌های تحویل‌شده به مشتری تضمین کند. ترجمه صوتی مستلزم ترجمه یک واژه گفتاری یا شفاهی از زبان مبدأ به زبان مقصد (زبان هدف) است. خدمات ترجمه صوتی برای تمام کسب‌وکارها و صنایع ضروری است زیرا باعث رفع موانع زبانی جهانی، ارائه خدمات باکیفیت به مشتری و کمک به توسعه محصولات می‌شود.

 ترجمه وویس ترجمه فایل صوتی

خدمات ترجمه اینترنتی دارالترجمه ایران برای تولیدات صوتی و تصویری

دارالترجمه ایران، منبع موثق و معتمدی برای خدمات بین‌المللی تولیدات زبانی است. مشتریان روزافزون ما برای ترجمه محصولات فیلم، تبلیغات، تلویزیون، رادیو و شرکت‌های بزرگ برای ارائه خدمات باکیفیت در زمینه رونویسی نکات دقیق و ظریف، ترجمه، دوبله، داستان، زیرنویس و نظارت برای ترجمه پروژه‌های مهم خود به زبان‌های خارجی به ما اعتماد می‌کنند. ما با مترجمانی همکاری می‌کنیم که متخصص در ترجمه فیلم‌نامه‌ها و همچنین مترجمان حرفه‌ای زیرنویس‌های تخصصی برای ترجمه اسکریپت‌های شما به زبان و گویشی هستند که به لحاظ فرهنگی متناسب با مخاطبان هدف شما هستند.

 

ما به شما کمک خواهیم کرد تا پروژه صوتی، ویدئویی، فیلم و یا پروژه‌های چندرسانه‌ای خود را به‌آسانی ترجمه کنید. مترجمان و کارشناسان باتجربه در تولید زبان خارجی با دارالترجمه ایران همکاری می‌کنند تا فایل‌های صوتی و ویدئویی شما را ترجمه کنند. خدمات ترجمه صوتی در زمینه‌های بسیاری کاربرد دارند. خدمات ترجمه صوتی در صنایع مختلفی مانند صنایع حقوقی، علمی و پزشکی ضروری هستند. برای تحویل بهترین خدمات ترجمه صوتی برای هر نوع پروژه‌ای در قالب صوتی یا تصویری (ویدئویی) و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ترجمه صوتی در مرکز ترجمه اینترنتی دارالترجمه ایران فوراً با ما تماس بگیرید:

ثبت سفارش

itio.iran@gmail.com

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی