ترجمه اسناد و مکاتبات تجاری

ترجمه اسناد ترجمه قرارداد و ترجمه مکاتبات تجاری

دارالترجمه ایران از مترجمان حرفه‌ای برای خدمات ترجمه اسناد، ترجمه ایمیل اداری، ترجمه نامه رسمی و ترجمه قرارداد به زبانهای مختلف استفاده میکند. ما با دقت متن شما را به مترجم متخصص در موضوع مورد نظر می سپاریم.

با رقابتی‌تر شدن بازار جهانی، دارالترجمه ایران اهمیت انتقال واضح و دقیق پیام شما را به‌خوبی درک می‌کند. دارالترجمه ایران با یک تیم متعهد و سخت‌کوش از مترجمان کاملاً ماهر، می‌تواند اسناد و مدارک و متون بازرگانی شما را به 20 زبان ترجمه کند. دارالترجمه ایران خدمات ترجمه اسناد، مکاتبات بازرگانی و قراردادهای تجاری را برای دانشجویان و اساتید رشته‌های اقتصاد و حقوق، بازرگانان و شرکت‌های تجاری فراهم کرده است. این خدمات به‌طور کل برای بازرگانان و شرکت‌های تجاری در نظر گرفته‌شده است. ازآنجاکه این نوع اسناد و مکاتبات از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشند، ترجمه‌ی ارائه‌شده در این زمینه با حساسیت ویژه‌ای صورت می‌گیرد تا حتی‌الامکان نکته‌ی مبهمی در متن باقی نماند.

 ترجمه قرارداد با زبانی شیوا و رسا را با مترجمان دارالترجمه ایران تجربه کنید و از مزایای همکاری با شرکای خارجی لذت ببرید. 

ازآنجایی‌که اعتبار و امنیت مالی شرکت شما درخطر است، انتخاب یک خدمات معروف و حرفه‌ای برای ترجمه اسناد، امری ضروری است. به همین دلیل برای انجام این پروژه‌ها از مترجمانی که سابقه‌ای طولانی در انجام پروژه‌های بازرگانی و تنظیم قراردادها داشته‌اند، استفاده می‌شود. این مترجمین برگزیده، علاوه بر برخورداری از فنون و مهارت‌های سطح بالای رشته تخصصی مترجمی زبان، از دانش کافی و به‌روز در مورد این اسناد و مکاتبات نیز بهره‌مند می‌باشند.

با دارالترجمه ایران همه راه‌ها به روی تجارت، کارآفرینی و گسترش کسب‌وکار بازرگانان و تاجران گشوده است.

پس همین الان با ما تماس بگیرید و ترجمه قرارداد تجاری-بازرگانی، ترجمه اسناد و ترجمه مکاتبات بازرگانی خود را با اطمینان خاطر از دارالترجمه ایران تحویل بگیرید.

 

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

021-66533509

02166509480

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی