پشتیبانی

ترجمه اسناد و مکاتبات تجاری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه اسناد ترجمه قرارداد و ترجمه مکاتبات تجاری

دارالترجمه ایران از مترجمان حرفه‌ای برای خدمات ترجمه اسناد، ترجمه ایمیل اداری، ترجمه نامه رسمی و ترجمه قرارداد به زبانهای مختلف استفاده میکند. ما با دقت متن شما را به مترجم متخصص در موضوع مورد نظر می سپاریم.

با رقابتی‌تر شدن بازار جهانی، دارالترجمه ایران اهمیت انتقال واضح و دقیق پیام شما را به‌خوبی درک می‌کند. دارالترجمه ایران با یک تیم متعهد و سخت‌کوش از مترجمان کاملاً ماهر، می‌تواند اسناد و مدارک و متون بازرگانی شما را به 20 زبان ترجمه کند. دارالترجمه ایران خدمات ترجمه اسناد، مکاتبات بازرگانی و قراردادهای تجاری را برای دانشجویان و اساتید رشته‌های اقتصاد و حقوق، بازرگانان و شرکت‌های تجاری فراهم کرده است. این خدمات به‌طور کل برای بازرگانان و شرکت‌های تجاری در نظر گرفته‌شده است. ازآنجاکه این نوع اسناد و مکاتبات از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشند، ترجمه‌ی ارائه‌شده در این زمینه با حساسیت ویژه‌ای صورت می‌گیرد تا حتی‌الامکان نکته‌ی مبهمی در متن باقی نماند.

 ترجمه قرارداد با زبانی شیوا و رسا را با مترجمان دارالترجمه ایران تجربه کنید و از مزایای همکاری با شرکای خارجی لذت ببرید. 

ازآنجایی‌که اعتبار و امنیت مالی شرکت شما درخطر است، انتخاب یک خدمات معروف و حرفه‌ای برای ترجمه اسناد، امری ضروری است. به همین دلیل برای انجام این پروژه‌ها از مترجمانی که سابقه‌ای طولانی در انجام پروژه‌های بازرگانی و تنظیم قراردادها داشته‌اند، استفاده می‌شود. این مترجمین برگزیده، علاوه بر برخورداری از فنون و مهارت‌های سطح بالای رشته تخصصی مترجمی زبان، از دانش کافی و به‌روز در مورد این اسناد و مکاتبات نیز بهره‌مند می‌باشند.

با دارالترجمه ایران همه راه‌ها به روی تجارت، کارآفرینی و گسترش کسب‌وکار بازرگانان و تاجران گشوده است.

پس همین الان با ما تماس بگیرید و ترجمه قرارداد تجاری-بازرگانی، ترجمه اسناد و ترجمه مکاتبات بازرگانی خود را با اطمینان خاطر از دارالترجمه ایران تحویل بگیرید.

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی