ترجمه همزمان و اعزام مترجم

ترجمه شفاهی ترجمه همزمان مترجم شفاهی مترجم همزمان

دارالترجمه ایران خدمات ترجمه همزمان برای محیط‌های حقوقی، سازمانی یا شرکتی، پزشکی و دولتی به زبان های مختلف ارائه می‌دهد.

 خواه شما به یک مترجم معتبر برای آگاهی از مذاکرات خود با همتای خارجی یا ترجمه همزمان تلفنی برای تماس تلفنی یک کنفرانس نیاز داشته باشید، دارالترجمه ایران، مترجمان همزمان باکفایتی را پیشنهاد می‌کند تا در ایجاد روابط با سهولت خاطر به شما کمک کنند. مشتریان سازمانی دارالترجمه ایران برای ترجمه همزمان و ترجمه متوالی در طول نشست‌های تجاری، ارائه‌ها، آموزش منابع انسانی، اجلاس‌ها و سمینارها و کنفرانس های بسیار حساس به تیم مترجمان خبره ما اتکا می‌کنند. مترجمان حرفه‌ای ما از دانش و تجربه و مهارت‌های فردی عمیقی برای انتقال صحیح اطلاعات با توجه به حساسیت فرهنگی برخوردار هستند. ما می‌توانیم مترجمان همزمان خود را با شما هماهنگ کنیم به‌طوری‌که شما فقط بر رویدادهای خود متمرکز شوید و ترجمه شفاهی را به ما بسپارید.

مترجم حضوری مترجم شفاهی

تیم مترجمان شفاهی حرفه‌ای ما می‌تواند ترجمه همزمان ردیفی و مقطع را در طیف وسیعی از موضوعات و رشته‌های فنی ارائه دهد. ما به محض درخواست شما، خدمات ترجمه همزمان تلفنی و ویدئویی از راه دور نیز ارائه می‌دهیم. مترجمان همزمان ما با دقت، بر مبنای زبان و نیازهای موضوعی شما برای هر نوع مشارکت خاص با مشتری انتخاب می‌شوند و از آمادگی کامل برای ارائه بالاترین سطح خدمات ترجمه همزمان برخوردار هستند. دارالترجمه ایران اخیراً در حال استخدام مترجمان همزمان یا مترجمان شفاهی برای رفع رشد مستمر نیاز به خدمات ترجمه همزمان در ایران است. لطفاً توجه داشته باشید ما در حال دریافت درخواست فرم‌های بسیار زیادی از استخدام مترجم همزمان در دارالترجمه ایران هستیم، به همین دلیل در هنگام بررسی درخواست استخدام مترجم همزمان، با شما تماس گرفته خواهد شد.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه‌های اعزام مترجم با ما تماس بگیرید.

itio.iran@gmail.com

021-66533509

0936-2165427

 

 

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

021-66533509

02166509480

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی