پشتیبانی

ترجمه همزمان و اعزام مترجم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه شفاهی ترجمه همزمان مترجم شفاهی مترجم همزمان

دارالترجمه ایران خدمات ترجمه همزمان برای محیط‌های حقوقی، سازمانی یا شرکتی، پزشکی و دولتی به زبان های مختلف ارائه می‌دهد.

 خواه شما به یک مترجم معتبر برای آگاهی از مذاکرات خود با همتای خارجی یا ترجمه همزمان تلفنی برای تماس تلفنی یک کنفرانس نیاز داشته باشید، دارالترجمه ایران، مترجمان همزمان باکفایتی را پیشنهاد می‌کند تا در ایجاد روابط با سهولت خاطر به شما کمک کنند. مشتریان سازمانی دارالترجمه ایران برای ترجمه همزمان و ترجمه متوالی در طول نشست‌های تجاری، ارائه‌ها، آموزش منابع انسانی، اجلاس‌ها و سمینارها و کنفرانس های بسیار حساس به تیم مترجمان خبره ما اتکا می‌کنند. مترجمان حرفه‌ای ما از دانش و تجربه و مهارت‌های فردی عمیقی برای انتقال صحیح اطلاعات با توجه به حساسیت فرهنگی برخوردار هستند. ما می‌توانیم مترجمان همزمان خود را با شما هماهنگ کنیم به‌طوری‌که شما فقط بر رویدادهای خود متمرکز شوید و ترجمه شفاهی را به ما بسپارید.

مترجم حضوری مترجم شفاهی

تیم مترجمان شفاهی حرفه‌ای ما می‌تواند ترجمه همزمان ردیفی و مقطع را در طیف وسیعی از موضوعات و رشته‌های فنی ارائه دهد. ما به محض درخواست شما، خدمات ترجمه همزمان تلفنی و ویدئویی از راه دور نیز ارائه می‌دهیم. مترجمان همزمان ما با دقت، بر مبنای زبان و نیازهای موضوعی شما برای هر نوع مشارکت خاص با مشتری انتخاب می‌شوند و از آمادگی کامل برای ارائه بالاترین سطح خدمات ترجمه همزمان برخوردار هستند. دارالترجمه ایران اخیراً در حال استخدام مترجمان همزمان یا مترجمان شفاهی برای رفع رشد مستمر نیاز به خدمات ترجمه همزمان در ایران است. لطفاً توجه داشته باشید ما در حال دریافت درخواست فرم‌های بسیار زیادی از استخدام مترجم همزمان در دارالترجمه ایران هستیم، به همین دلیل در هنگام بررسی درخواست استخدام مترجم همزمان، با شما تماس گرفته خواهد شد.

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه‌های اعزام مترجم با ما تماس بگیرید.

itio.iran@gmail.com

021-66533509

0936-2165427

 

 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی