پشتیبانی

خدمات ترجمه پزشکی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه متون پزشکی؛ رفع نیازهای ترجمه پزشکی توسط متخصصان دارالترجمه ایران

خدمات ترجمه پزشکی باکیفیت را با دارالترجمه ایران تجربه کنید. ترجمه متون پزشکی مستلزم مترجمان حرفه‌ای متخصص در ترجمه مطالب و متون پزشکی و سوابق پزشکی است. ترجمه پزشکی یکی از زمینه‌های کاملا خاص است و از‌این‌رو، فقط با توسط مترجمان واجد شرایط مناسب انجام شود. شرکت‌های داروسازی، سازمان‌های تحقیقات بالینی (CROها)، تولیدکنندگان ابزار جراحی و پزشکی، مدیران مراکز بهداشتی و شرکتهای بیوتک (زیست‌شیمی) نیاز به ترجمه محرمانه‌ترین و حساس‌ترین اسناد و مدارک خود با دقت و اعتماد هستند.

 

به منظور ارائه بالاترین کیفیت ترجمه پزشکی، ما فقط از مترجمان متخصصی استفاده می‌کنیم که یا پزشک هستند یا افرادی با دانش و اطلاعات عمیق در این زمینه هستند که در ترجمه اسناد و مدارک پزشکی خاص تجربه دارند و دارای مدرک زبان می‌باشند. مترجمان پزشکی دارالترجمه ایران با دقت بررسی می‌شوند و کیفیت کارشان کنترل می‌شود.‌

انواع ترجمه‌های پزشکی که ما انجام می‌هیم!
مترجمان کاملا شایسته و مجرب متون پزشکی دارالترجمه ایران، انواع گوناگونی از خدمات ترجمه، منحصرا ترجمه پزشکی را ارائه می‌دهند. انواع مختلف اسناد و مدارک پزشکی که توسط کارشناسان و مترجمان ما ترجمه می‌شوند عبارتند از: فرم گزارش بیمار (CRF)، آزمایش‌های بالینی، قراردادها، کاربرگ‌ها یا برگه‌های اطلاعاتی، مطالب و ویدئوهای آموزشی CRA، مستندات ثبت دارو، دستورالعمل‌ مصرف (IFU)، رضایت‌نامه کتبی، بروشور محقق، توضیحات و مشخصات فرآیند تولید، وثیقه بازاریابی، NDA و IND، اطلاعات بیمار، نتایج یا پیامدهای گزارش‌شده‌ی بیمار (PRO)، درج بسته و برچسب ها، برچسب محصولات، حسابرسی تنظیم مقررات، مقیاس‌های ارزیاب، اسناد مقرراتی، پورتال و وب‌سایت‌ شرکت‌ها، گزارش‌ سم‌شناسی و بسیاری از موارد دیگر.

آنچه ما می‌خواهیم، کسب رضایت شما مشتری گرامی از خدمات ترجمه اینترنتی دارالترجمه ایران است!

آنچه شما می‌خواهید، خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب ترجمه اینترنتی متون پزشکی و مطالب و مدارک پزشکی است!

پس ما تلاش می‌کنیم تا رضایت شما را جلب کنیم. سفارش ترجمه پزشکی خود را ثبت کنید و از خدمات بهترین و بزرگ‌ترین سایت ترجمه کشور بهره‌مند شوید ...

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی