ویرایش تخصصی متون

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دارالترجمه ایران بر اساس اهمیت و کیفیت سفارش، اقدام به ویرایش متون انگلیسی و سایر زبان‌ها توسط ویراستاران و مترجمین متخصص در سریع‌ترین زمان ممکن می‌کند. خدمات ویرایش تخصصی متون انگلیسی و فارسی توسط ویراستاران و مترجمین متخصص و متعهد دارالترجمه ایران انجام می‌شود. ازآنجایی‌که مشتریان (پژوهشگران و دانشجویان) قصد دارند مقاله‌های خود را در نشریات، مجلات و فصلنامه‌های انگلیسی‌زبان چاپ کنند، باید از کیفیت ترجمه ارائه‌شده ازنظر ساختار، گرامر و محتوا اطمینان خاطر داشته باشند. به همین دلیل، دارالترجمه ایران خدمات ویرایش تخصصی فوری آنلاین را برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است تا با توجه به فرمت نشریه موردنظر آنان، بهترین ترجمه را برای چاپ در این‌گونه نشریات ارائه دهد.

ویرایش متون فارسی

ویرایش متون فارسی، جهت استفاده از این متون در پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و مقاله‌های فارسی‌زبان صورت می‌گیرد تا هرگونه ابهام و نارسایی معنایی و ساختاری در متون فارسی برطرف شود و مقاله‌ها و پایان‌نامه‌ها از کیفیت تخصصی بالایی برخوردار شوند.

هزینه ویرایش تخصصی

هزینه ویرایش متون انگلیسی یا فارسی به‌صورت تخصصی بستگی به تعداد صفحات، مدت‌زمان صرف شده برای ویرایش و میزان کیفیت و تخصصی بودن متن ارائه‌شده برای ویرایش دارد.

*یادآوری مهم*: منظور از ویرایش متون انگلیسی و یا فارسی، متن‌هایی است که دارای اشکالات جزئی به‌منظور بازبینی و تجدیدنظر توسط مترجمی دیگر برای ارائه متنی روان‌تر، سلیس‌تر و قابل‌فهم بر اساس کیفیت درخواست شده از سوی مشتری است. پس، متنی که توسط مترجمان مبتدی یا تازه‌کار، نرم‌افزارهای ترجمه و ... ترجمه‌شده و پر از اشکالات مفهومی، گرامری و ساختاری است، جزء ویرایش در نظر گرفته نمی‌شود و نیاز به ترجمه مجدد دارد و مشتری باید هزینه ترجمه مجدد این‌گونه متون توسط مترجمین متخصص را پرداخت کند.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

دارالترجمه بین‌المللی ایران

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

66509480-021

66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی