پارافریز (Paraphrasing)

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

پارافریز انگلیسی (Paraphrasing)

الهام گرفتن و ایده پردازی با نظرات دیگران، دنیایی از احتمالات و امکانات و راه‌های مختلفی را برای ترکیب و شبیه‌سازی آن‌ها در نوشتن، به روی ما می‌گشاید که پارافریز کردن، خلاصه‌سازی و یا نقل‌قول نامیده می‌شود. البته خلاصه‌سازی شامل انتخاب بخش وسیع‌تری از یک منبع (مثلاً یک‌فصل از یک کتاب یا یک نمایشنامه کامل) و بیان نکات کلیدی می‌باشد. بااین‌وجود، ترکیب نظرات مختلف باید منعکس‌کننده درک و تفسیر نویسنده از آن‌ها نیز باشد. علیرغم تفاوت‌های ظریف در بازنمایی، هرسه ابزار مذکور باید منبع استفاده‌شده را متذکر شوند تا از سرقت ادبی یا plagiarism جلوگیری شود.

ما با متخصصانی همکاری می کنیم که مقاله و متن های موردنظر شما را به طور تخصصی پارافریز می کنند تا از سرقت ادبی جلوگیری شود. برای سفارش پارافریز مقاله و متن خود با ما تماس بگیرید و یا فایل خود را از طریق ثبت سفارش برای ما ارسال کنید. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

دارالترجمه بین‌المللی ایران

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

66509480-021

66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی