ترجمه ارمنی تخصصی

ترجمه ارمنی به فارسی ترجمه فارسی به ارمنی ترجمه انگلیسی به ارمنی ترجمه ارمنی به انگلیسی

مسئولین سفارش ترجمه دارالترجمه ایران آماده دریافت درخواست شما برای برآورد رایگان هزینه ترجمه در خصوص تمام خدمات ترجمه ارمنی ما هستند. منوی تعرفه ترجمه را برای آگاهی از قیمت مناسب ترجمه ارمنی ببینید. 

ترجمه ارمنی نقش بسزایی در تبلیغات محصولات و خدمات و معرفی شرکت و سازمان شما به جوامع ارمنی زبان و کسب‌وکارهای مرتبط با زبان ارمنی و ترجمه ارمنی دارد. ما بهترین و شایسته‌ترین مترجم ارمنی را متناسب با موضوع ترجمه شما انتخاب کرده و پروژه ترجمه ارمنی شما را به بهترین شکل ممکن تحویل می‌دهیم. برای مشاوره تخصصی رایگان درباره ترجمه و هزینه با ما تماس بگیرید. در اولین همکاری با ما متوجه خواهید شد که دارالترجمه ایران از چه اعتباری برای ارائه معتبرترین و باکیفیت‌ترین خدمات ترجمه ارمنی و سایر زبان‌ها به کاربران گرامی برخوردار است. 

 مترجم ارمنی ما تجربه زیادی در ترجمه ارمنی موضوعات فنی تخصصی و واژگان تخصصی دارد. به همین دلیل، دارالترجمه ایران آماده ارائه خدمات ترجمه ارمنی به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و تاجران و مدیران سایت‌های گوناگون برای ترجمه ارمنی اسناد، ترجمه ارمنی سایت، ترجمه ارمنی فیلم، ترجمه ارمنی ایمیل و متن می‌باشد. طیف گسترده تخصص مترجمان ارمنی ما، امکان ارائه خدمات مختلف ترجمه ارمنی در زمینه‌های بهداشت، انرژی، کار، مالی، کشاورزی و غیره را فراهم کرده است.

ترجمه ارمنی مترجم ارمنی

خدمات ترجمه ارمنی تخصصی

زبان ارمنی بخشی از خانواده زبان‌های هندواروپایی است و توسط مردم ارمنی تکلم می‌شود. زبان ارمنی به‌عنوان زبان ملی جمهوری ارمنستان و همچنین قره‌باغ تعیین‌شده است. این زبان به‌طور گسترده توسط جوامع ارمنی مهاجران ارمنی استفاده می‌شود. زبان ارمنی دستور خط خاص خود را بر اساس الفبای ارمنی داراست. برخی از جنبه‌های مهم زبان ارمنی که کارشناسان و متخصصان ترجمه زبان باید از آن‌ها آگاه باشند عبارت‌اند از:

  • اگرچه زبان ارمنی از نظر ساختار شباهت‌هایی با سایر زبان‌های هندواروپایی دارد اما از نظر ویژگی صوت و جنبه‌های دستور زبان شباهت‌هایی با زبان‌های منطقه قفقاز همسایه دارد.
  • زبان ارمنی دو نوع لهجه اصلی؛ ارمنی شرقی و ارمنی غربی دارد. بااین‌وجود، با توجه به قتل‌عام ارامنه، بسیاری از گویش‌های ارمنی غربی منقرض‌شده‌اند. علاوه بر این، ارمنی غربی چندین ادغام آوایی را پشت سر گذاشته و محتمل‌ترین دلیل آن شاید نزدیکی آن به جوامع ترک‌زبان و عرب‌زبان باشد.
  • هیچ‌کدام از دو گویش اصلی کاملاً همگن و یا به‌وضوح از هم مجزا نیستند. آن‌ها به‌صورت یک زنجیره وجود دارند و می‌توانند بیشتر به یک تعداد گویش فرعی تقسیم شوند. برخی گویش‌های فرعی وجود دارند که ممکن است متقابلاً قابل‌فهم نباشند.

منوی برآورد هزینه را برای قیمت ترجمه ارمنی بررسی کنید.

در دارالترجمه ایران، ما با مترجمان ارمنی بسیار باتجربه و واجد شرایط همکاری می‌کنیم. مترجمان ارمنی ما، مترجمان متخصص در طیف گسترده‌ای از گویش‌های زبان ارمنی هستند. همراه با ترجمه ارمنی به فارسی و ترجمه فارسی به ارمنی، کارشناسان ترجمه تخصصی ما در زمینه‌های گوناگون موضوعی مانند ترجمه متون علمی، ترجمه پزشکی، ترجمه مهندسی و یا ترجمه کامپیوتر و موارد بسیاری مهارت دارند. بنابراین اگر شما نیاز به خدمات ترجمه ارمنی دارید، می‌توانید با استفاده از ایمیل سفارش ترجمه در منوی بالای سایت، ثبت سفارش ترجمه و یا تماس با ما، از خدمات ترجمه ارمنی مترجم غیرحضوری بهره‌مند شوید.

 

 

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

021-66533509

02166509480

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی