پشتیبانی

درباره دارالترجمه ایران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

درباره دارالترجمه ایران

دارالترجمه ایران از روش‌های نوین سازمان‌دهی و مدیریت مجازی به بهترین نحو ممکن برای پروژه‌های مشتریان بهره می‌گیرد و احترام و تکریم به حقوق مشتریان و مترجمان، تعیین حق‌الترجمه‌ای منصفانه و متناسب با توان دانشجویان و پژوهشگران، استفاده از به‌روزترین فناوری و بهبود مستمر کیفیت خدمات را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. ما همواره آماده خدمت‌رسانی و همکاري با دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، مراکز نشر و چاپ کتاب و مقاله، شرکت‌ها، مؤسسات خصوصی و دولتی برای ارائه ترجمه متون، ترجمه فوري و همزمان با بالاترین كيفيت و عادلانه‌ترین قیمت جهت صرفه‌جویی در وقت مشتريان محترم هستیم.

دارالترجمه مرکزی ایران دارای نمایندگی دارالترجمه در شهرستان‌ها است و از این طریق، خدمات خود در حوزه ترجمه را از طریق مترجمان و ویراستاران این دارالترجمه به مشتریان سراسر کشور ارائه می‌دهد.

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی