پشتیبانی

همکاری با مترجمان متعهد و متخصص

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

در جستجوی مترجم حرفه‌ای و مترجم آزاد هستید؟ دارالترجمه ایران؛ بهتــــــــــــرین و بزرگتــــــــرین سایت ترجمه کشور، نخستین انتخاب برای خدمات ترجمه آنلاین در اختیار شماست!

مهم نیست کدام مترجم حرفه‌ای برای کار بر روی پروژه ترجمه شما انتخاب می‌شود، بدون تردید، آن‌ها برای تضمین ارائه ترجمه‌ای باکیفیت، جزو بهترین‌ها هستند. فرآیند استخدام مترجم ما بسیار ساده است هرچند در انتخاب خود بی‌نهایت سختگیر هستیم چون می‌خواهیم بهترین مترجمی را برگزینیم که تضمین کند هر یک از مشتریان، از خدمات ما راضی هستند. با این‌که ما با مترجمان حرفه‌ای در مرکز خدمات ترجمه اینترنتی دارالترجمه ایران همکاری می‌کنیم اما ترجمه‌های آنان را به‌طور مستمر بررسی می‌کنیم و نکات لازم را یادآوری می‌کنیم. مترجمان خوب ما از بازخورد شما دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی استقبال می‌کنند و همواره درصدد بهبود کیفیت ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه کاتالوگ و بروشور هستند.

شما مترجم گرامی! به خاطر داشته باشید ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین فرصت همکاری را برای بهترین مترجمان فراهم کنیم. مدرک برای ما مهم است اما مهارت و دقت، تعهد و وجدان کاری، تخصص و تجربه، مهم‌تر است. اگر می‌خواهید با ما همکاری کنید و باور دارید که دارای مهارت‌های لازم هستید، ما مشتاق همکاری با شما هستیم. 

کاربر گرامی؛ استاد، دانشجو و محقق عزیز، ما در دارالترجمه ایران، ترجمه متن، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب شما را به مترجمانی می‌دهیم که فارغ‌التحصیل رشته‌های مرتبط با متن عمومی یا تخصصی شما هستند و یا در زمینه ترجمه متن شما از تسلط و مهارت کافی برخوردار هستند. شما کاربر گرامی می‌توانید اکنون سفارش ترجمه آنلاین خود را ثبت کنید و ترجمه خود را با بهترین کیفیت که توسط مترجم غیرحضوری یا دورکاری ما ترجمه‌شده است دریافت کنید. پس اکنون فایل خود را آپلوده کرده و از بهترین ترجمه سریع و دقیق برخوردار شوید.

سفارش سریع ترجمه

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی