ترجمه مقاله

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه مقاله تخصصی نیاز به ‌دقت و کیفیت بالایی دارد. دارالترجمه ایران ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقاله‌های دانشجویی، علمی پژوهشی، علمی ترویجی، isi، ieee و isc شما را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ترجمه می‌کند. 

آیا نیاز به ترجمه مقاله دارید؟ آیا استاد شما بخشی از نمره امتحان میان‌ترم و پایان‌ترم شما را بر مبنای یک پروژه تحقیقاتی یا ترجمه مقاله قرار داده است؟ مطمئن باشید شما از این بخش، نمره کامل را دریافت خواهید کرد!! چـــــــرا؟!

زیرا دارالـــــــــتـرجمه ایران، ترجمه مقاله شما را با بهتـــــــــرین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد. مترجمان ما، درگذشته‌ای دور و یا نزدیک، خود یکی از همین دانشجویان بوده‌اند و اکنون به‌خوبی از حساسیت نمره‌های کلاسی و پذیرش تحقیق و پروژه شما آگاه هستند، پس فرصت را از دست ندهید و ترجمه مقاله خود را به ما بسپارید.

 

ازآنجایی‌که مقاله‌های ارسال‌شده برای ترجمه، از پایان‌نامه، رساله دکتری، کارهای تحقیقاتی و پروژه‌های دانشجویی استخراج می‌شود، مترجم باید از مهارت، دقت، سرعت و تخصص بالایی در ترجمه مقاله برخوردار باشد. مترجمان و ویراستاران دارالترجمه ایران امکان ترجمه و آماده‌سازی مقاله بر اساس فرمت خاص مجله یا نشریه موردنظر دانشجویان و کاربران گرامی را فراهم کرده‌اند و تمامی پروژه‌ها را به‌صورت تایپ‌شده و ویرایش شده در اختیار شما قرار می‌دهند. 

                                    ترجمه مقاله                                                     دارالترجمه ایران                                                     ترجمه تخصصی

ترجمه مقاله ترجمه مقاله فارسی ترجمه مقاله انگلیسی

ما همیشه همه جا پاسخگوی شما کاربر گرامی برای ترجمه مقاله هستیم، پس بدون درنگ با ما تماس بگیرید و از مزایای ترجمه دقیق و باکیفیت ترجمه مقاله در دارالترجمه ایران برخوردار شوید!

شما کاربر گرامی می‌توانید با توجه به حساسیت مقاله خود، یکی از گزینه های مرتبط با کیفیت ترجمه را انتخاب کنید و ما به پشتوانه استخدام مترجم غیرحضوری متعهد و متخصص، به شما تضمین می‌دهیم که از تحویل ترجمه فوری و کیفیت ترجمه مقاله خود به بهترین نحو ممکن بهره‌مند خواهید شد. تخفیف حجمی ترجمه مقاله یکی از مزایای انتخاب دارالترجمه ایران است. دانشجویان و اساتید گرامی می‌توانند از 10% تخفیف سفارش ترجمه برخوردار شوند به شرطی که تعداد کلمات مقاله (ها) در هر بار سفارش، بیشتر از 10.000 کلمه باشد. البته این تخفیف شامل ترجمه مقاله‌هایی است که کیفیت سه ستاره و چهار ستاره را در هنگام ثبت سفارش ترجمه انتخاب کنید.

 

ما ترجمه مقاله شما دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی را به مترجم غیرحضوری یا مترجم دورکاری فارغ‌التحصیل در زمینه ترجمه مقاله شما و یا مترجمان متخصص و ماهر در رشته تخصصی شما می‌سپاریم و این، یکی دیگر از مزایای انتخاب دارالترجمه ایران برای ترجمه مقاله‌ها است زیرا ما تضمین می‌کنیم کلمات تخصصی مقاله شما به‌درستی ترجمه می‌شوند و با اطمینان خاطر می‌توانید از مقاله خود در ارائه کلاس، پروژه تحقیقی به استاد، پایان‌نامه و یا در بخش سابقه موضوعی (پیشینه تحقیق/مروری بر ادبیات) تحقیق خود استفاده کنید.

 

یکی دیگر از خدمات برتر دارالترجمه ایران، جایگزینی فرمول‌ها، شکل‌ها و نمودارها و جدول‌ها بر اساس فرمت و ساختار مقاله اصلی توسط فرمول‌نویس‌های ماهر در این بخش است. مشتریان گرامی می‌توانند با اطمینان از ترجمه‌ای معتبر، علمی و تخصصی توسط مترجمین مسلط و متخصص دارالترجمه ایران، در راستای ارتقای مدارج علمی خویش گام بردارند.

ثبت سفارش ترجمه مقاله در دارالترجمه ایران

 

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه:

021-66533509

02166509480

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

آدرس: تهران - ستارخان - همایونشهر جنوبی - کوچه نسیم - پلاک 2 - واحد 6

مقالات ترجمه کتاب و سفارش ترجمه

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد زرین‌پال

درگاه پرداخت آنلاین دارالترجمه بین‌المللی ایران

بالا

پشتیبانی