پشتیبانی

امنیت و محرمانگی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به‌اشتراک‌گذاری این مقاله

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سیاست محرمانگی

از اینکه ؛ بهترین و بزرگ‌ترین سایت اینترنتی کشور را انتخاب کردید، بسیــــــار متشــــــــــــــکریـم!

 

سیاست محرمانگی ما نحوه بررسی اطلاعات شخصی قابل شناسایی را تبیین می‌کند که شما در راستای دریافت خدمات ترجمه اینترنتی دارالترجمه ایران در هنگام بازدید از این سایت بین‌المللی، دست‌یابی به اطلاعات یا مشاوره درباره ترجمه آنلاین به منظور سفارش ترجمه متن، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب‌های مختلف ارائه می‌دهید. ما برخی اطلاعات فنی را جمع‌آوری می‌کنیم که برای راهنمایی بهتر و دقیق‌تر جهت ارائه خدمات ترجمه اینترنتی باکیفیت به آن نیاز داریم تا بتوانیم راحت‌تر و سریع تر با شما و موضوع ترجمه شما ارتباط برقرار کنیم.

در واقع ما به اطلاعاتی نظیر شماره تماس، ایمیل و توضیحاتی درباره موضوع و عنوان ترجمه نیاز داریم تا بتوانیم برای ارائه خدمات ترجمه اینترنتی با شما تماس گرفته و جزئیات سفارش ترجمه را از شما جویا شویم. بنابراین، دارالترجمه ایران خود را ملزم و متعهد به حفظ اطلاعات تماس شما دانسته و تمام اطلاعات شما نزد مدیر دارالترجمه و مسؤل سفارش ترجمه ایران محفوظ می‌ماند.

ما نگرانی شما تاجران، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی را برای حفظ اطلاعات و امانتداری در ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه سایت و ترجمه بروشور و کاتالوگ درک می‌کنیم زیرا شما می‌خواهید در معرفی و عرضه محصولات و مقاله‌ها و کتاب خود، اولین و بهترین باشید! ما نیز در امانتداری، امنیت و محرمانگی جزو اولین‌ها و برترین‌ها هستیم.

پس همین الان ترجمه متن، ، ، ترجمه چکیده و ترجمه متون علمی، تخصصی و عمومی خود را در منوی  دارالترجمه ایران ثبت کنید و از نظر حفظ اطلاعات تماس و ترجمه خود اطمینان کامل داشته باشید که دارالترجمه ایران بهترین رازدار شما است.

بیشترین خدمات و مشاوره‌های رایگان ترجمه اینترنتی دارالترجمه ایران از طریق پیغام‌های ایمیل انجام می‌شود و ما از اطلاعات ثبت‌شده در فرم سفارش ترجمه به منظور پاسخگویی به سؤالات شما و کسب اطلاعات مرتبط با ترجمه استفاده خواهیم کرد.

بهترین و بزرگ‌ترین مرکز خدمات ترجمه اینترنتی کشور امین شما در ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فارسی به عربی، ترجمه فارسی به ترکی، ترجمه فارسی به روسی، ترجمه فارسی به فرانسوی و بالعکس است.

موضوع از شما - تحقیق، تهیه مقاله و ترجمه از ما

کاربرانی که در انتخاب مقاله برای ترجمه و تهیه مقاله جهت استفاده در پایان‌نامه، چاپ کتاب و یا تحقیق و پژوهش نیاز به کمک دارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. برخی دانشجویان و پژوهشگران که در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی جدید، تحصیل و یا تحقیق می‌کنند از اطلاعات لازم درباره کارهای انجام‌شده در آن زمینه علمی یا تحقیقی برخوردار نیستند و یا تسلط کافی به واژگان و لغات تخصصی رشته مربوطه ندارند که بتوانند موضوع تحقیق خود را به‌درستی انتخاب کنند. کافی است موضوع تحقیق یا مقاله را با ما در میان بگذارید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین موضوعِ متناسب با ایده پیشنهادی شما را از معتبرترین منابع و پایگاه‌های اطلاعاتی جستجو کنیم. سپس مقاله موردنظر را با دقت و درک حساسیت کار شما عزیزان انتخاب کرده و ترجمه خواهیم کرد. موضوع را از طریق منوی زیر یا با استفاده از ایمیل، تلگرام و تماس تلفنی به ما ارائه دهید، ما تحقیق می‌کنیم و بهترین مقاله را تهیه‌کرده و با موافقت شما ترجمه می‌کنیم.

اطلاعات تماس

سفارش ترجمه: 09362165427

تلفن دارالترجمه: 66533509-021

مدیریت دارالترجمه: ایمیل مدیریت

ایمیل سفارش ترجمه:  ایمیل سفارش ترجمه

 

ارتباط با دارالترجمه بین المللی ایران

واتساپ 1:  09129409082

واتساپ 2:  09362165427

تلگرام 1:    09129409082

تلگرام 2:    09362165427

اینستاگرام: iran_translation_bureau

نماد ستاد ساماندهی

logo-samandehi

بالا

پشتیبانی